Calvin Klein, Guess, Lacoste – srovnání slunečních brýlí

I sortimentu slunečních brýlí vládnou trendy, historie a design. A i když by se mohlo zdát, že už není co vymýšlet a vše tu už bylo, světové módní domy stále dokazují, že tomu tak není. Jak se od sebe liší a čím jsou si jejich sluneční brýle podobné?

GUESS, Calvin Klein, Lacoste

Každá módní značka je svým způsobem jedinečná, má jinou historii a často i jiné hodnoty a cíle. Liší se tak od sebe zpracováním, konceptem nové kolekce i celkovou pověstí.

Calvin Klein je móda pro ty, co se nebojí barev a experimentů. V kolekcích tohoto návrháře to hýří nápady z ulice, vzory i barvami a také nevšedními kombinacemi, které mohou na začátku působit provokativně, ale na druhý pohled jsou prostě dokonalé a rafinovaně elegantní. Inspirace městskými ulicemi a volným časem je znát v každém kousku, ať už se jedná o oblečení, spodní prádlo nebo doplňky. Stejné jsou i sluneční brýle Calvin Klein, které nejdou přehlédnout. Výrazné obroučky v barvách nebo zdobené motivy a všudypřítomným logem CK v kombinaci s mnoha tvary skel vytváří dohromady okouzlující doplněk, který chcete nosit, i když je venku pod mrakem. Sluneční brýle z dílny Calvin Klein zaujmou na první pohled a jsou tou poslední tečkou, kterou potřebujeme k perfektnímu doladění celého outfitu.

Calvin Klein

Oproti tomu návrháři značky Guess se vydali spíše umírněnou cestou luxusu a elegance, ne však upjatosti nebo arogance. Kolekce této značky bývají velmi nápadité a perfektně dokážou skloubit tradici s novými trendy a to platí i u slunečních brýlí. Pod značkou Guess najdete elegantní a jednoduché kousky s jemnými obroučkami, které doplní kostýmek či oblek na obchodní jednání a působí velmi elegantně. I v Guessu si ale umí pohrát s barvami, jak dokazují i sluneční brýle se zdobenými obroučkami, tradiční lennonky s originálně řešeným nosníkem, tedy spojením obou skel v oblasti nosu, i neobvyklé brýle bez obrouček s velkými skly. Guess je elegantní a v každém kousku i doplňku z této dílny je nádech elegance znát.

Naprosto odlišný směr má značka Lacoste, která sama o sobě vznikla ve sportovním světě a její zakladatel byl velmi úspěšný tenista s v té době naprosto rebelským nápadem. Hrát tenis v košili s dlouhým rukávem už se mu nechtělo a tak vymyslel pohodlnou polokošili. Když se objevil na kurtu, tenisový svaz výrazně nesouhlasil a prohlásil toto oblečení za neslušné. Rebelie se značka nezbavila ani během let, kdy se z ní stala jedna z nejznámějších nejen sportovních značek světa. Sluneční brýle Lacoste jsou tak inspirované sportem, volností a pohybem a tak jsou i koncipované. Pohodlné na nošení, slušivé ke sportovnímu oblečení i k outfitu na městské nákupy. I Lacoste má ve svých kolekcích elegantní kousky vhodné pro pravé gentlemany, sportovní elegance ale zůstává základním kamenem této značky.

Aniž bychom si to často uvědomovali, sluneční brýle považujeme za praktický o módní doplněk. Vybíráme je tak, aby nám slušely a zároveň plnily to, co mají a pomáhaly nám lépe vidět i chránit naše oči. Málokdy tak máme jen jedny a samozřejmě vícero jich mají vždy ženy, které potřebují kombinovat doplňky s ostatními kousky šatníku mnohem častěji. Calvin Klein, Lacoste i Guess se sice liší designem i přístupem k módě, ale mají jedno společné. Kvalitní provedení i materiál každého kusu, který z jejich dílen spatří světlo světa. Sázka na kvalitu se vždy vyplatí a i proto je dobré kupovat značkové brýle jen u ověřených prodejců, kde máte jistotu originálu. Bez ohledu na to, jestli chcete čistou eleganci, sportovního ducha nebo městkou módu, vždy si brýle i další doplňky vyberte tak, aby vám dělaly radost a rádi jste je nosili.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.