Kravaty

Hledáte-li kravatu pro moderního muže, jste na tom správném místě. Taková kravata je na první pohled velmi jednoduchý pánský módní doplněk, ale opak je pravdou. Stačí jít na jakoukoliv společenskou akci a hned se přesvědčíte o tom, že spousta mužů se dopouští základních chyb. Špatně zvolený typ kravaty, nevhodný či dokonce špatně uvázaný uzel jsou k vidění téměř běžně. Pokud tedy uvažujete o koupi kravaty, měli byste se nad těmito detaily zamyslet. My vám s tím pomůžeme.

TYPY kravat

Obecně se dá říci, že jsou dva typy kravat. Klasické a takzvané SLIM kravaty.

Klasické kravaty

Za klasické kravaty považujeme takové, které mají šířku 6 až 9,5 cm. Jsou tedy o poznání výraznější, než je to u SLIM kravat, proto se hodí do košil rovnějšího střihu, kde vyplní prostor u límce, který je u tohoto typu košil širší. Kvůli větším rozměrům je manipulace s nimi je o něco složitější, než s jejich štíhlejším kolegou, přesto se stále jedná o velmi populární typ kravat.

 
1290
1291112901291
Značky
Barva
Materiál
Pohlaví
  • kravata emporio armani Kód: 340049_6A694_01836_BLU
    Skladem u dodavatele Značka: Emporio Armani
    Správně zvolená kravata dokáže z obyčejné košile udělat naprosto výjimečný a originální kousek . Vyberte si tu svoji a zvolte například tuto...

    1 290 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.